Samochód zastępczySamochód zastępczy.

Każdy pokrzywdzony ma prawo wynająć samochód zastępczy na koszt Towarzystwa Ubezpieczeniowego sprawcy kolizji, niezależnie od tego, czy służy mu na co dzień do celów zarobkowych, dojazdu do pracy czy jest wykorzystywane całkowicie prywatnie.

Samochód zastępczy w szkodzie częściowej:

W przypadku szkody która kwalifikuje auto do naprawy, samochód zastępczy przysługuje poszkodowanemu na cały okres naprawy. Okres ten obejmuje nie tylko czas, w którym wykonywana jest naprawa, ale również oczekiwanie na przystąpienie do niej, oczekiwanie na kosztorys, zamówione części oraz czas niezbędny do odbioru auta.

Samochód zastępczy w szkodzie całkowitej:

W przypadku szkody całkowitej, ubezpieczony również ma prawo do wynajmu auta zastępczego. Może on korzystać z niego przez cały okres od dnia zniszczenia pojazdu, do momentu, gdy będzie mógł nabyć nowy pojazd.

Warto zwrócić uwagę że samochód zastępczy powinien być tej samej klasy co uszkodzony pojazd.

W EuCO otrzymasz samochód:

– bezgotówkowo,
– bez kaucji,
– nie ma dziennego ograniczenia km,
– bez potrzeby doubezpieczenia,
– czysty, umyty i zatankowany podstawiony pod wskazany adres na terenie całego kraju

Przygotuj jedynie skan lub zdjęcie:

– oświadczenia sprawcy o kolizji drogowej
– dowodu osobistego
– prawa jazdy
– karty pojazdu
– dowodu rejestracyjnego Twojego uszkodzonego auta jeśli Policja zatrzymała Twój dowód rejestracyjny – skan potwierdzenia o jego zatrzymaniu
Kompleksowa usługa w zakresie wypożyczania darmowych samochodów zastępczych jest wizytówką naszej firmy, więc dbamy o to, by wszystko odbywało się bardzo sprawnie.

EuCO w pełni dostosowuje swoją propozycję do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań swoich Klientów. Korzystając z naszej oferty wybierasz najwyższą jakość usług, bezpieczeństwo, komfort i przyjemność z jazdy, a także atrakcyjne warunki współpracy.

Posiadamy dużą i zróżnicowaną flotę samochodów, w której są również samochody dostawcze, busy a nawet lawety i samochody do nauki jazdy.
Zadzwoń a gwarantujemy ci:
– Darmowe użytkowanie auta na cały okres nawet w następnym dniu po wypadku ( do 130 dni )
– Jeśli Twój samochód kwalifikuję się do kasacji, dostajesz od nas samochód do czasu aż ubezpieczyciel wypłaci należne odszkodowanie.
– Przy szkodzie całkowitej po wypłacie pieniędzy od ubezpieczyciela, dajemy Ci dodatkowy tydzień użytkowania auta na znalezienie nowego pojazdu.

Zajmujemy się również wynajmem prywatnych naszych samochodów. Jeśli potrzebujesz wynająć samochód skontaktuj się z Nami.